„пожелахте да видите“ :(… как е възможно? това е до нас, но и когато става въпрос за която и да е стара и красива сграда е болно. усещането ми, когато гледам това, е като снимките с насилие над животни, избиване на редки видове – да, не е обезателно незаконно, но от този факт само се засилва чуството на безсилие, гняв и много тъга.
@anna bulgaranova – „пожелахте да видите“ беше ирония. Простно много хора коментираха предишната снимка по темата и аз показвам различне ъгъл на случилото се. И на мен ми е тъжно за къщата.
„пожелахте да видите“ :(… как е възможно? това е до нас, но и когато става въпрос за която и да е стара и красива сграда е болно. усещането ми, когато гледам това, е като снимките с насилие над животни, избиване на редки видове – да, не е обезателно незаконно, но от този факт само се засилва чуството на безсилие, гняв и много тъга.
@anna bulgaranova – „пожелахте да видите“ беше ирония. Простно много хора коментираха предишната снимка по темата и аз показвам различне ъгъл на случилото се. И на мен ми е тъжно за къщата.